Przetargi publiczne
- Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Mrozach ul. Graniczna 1.Gmina Mrozy, Mrozy16.10 10:00zostało 4 dni
- 12.10 11:00zostało 3 godz.
- „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości na terenie Gminy Wąchock oraz z PSZOK od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2028 r.”Gmina Wąchock, Wąchock12.10 10:00zostało 2 godz.
- Zagospodarowanie odpadów komunalnych i odpadów z oczyszczalni ścieków w 2027 rokuMiejski Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dęblin16.10 09:00zostało 4 dni
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Stary Sącz w roku 2027Gmina Stary Sącz, Stary Sącz12.10 10:00zostało 2 godz.
- „Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów kodzie 19 12 12 oraz 19 12 04 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn ”Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o., Promnik12.10 10:00zostało 2 godz.
- ODBIERANIE, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA ŁUKÓWMIASTO ŁUKÓW, Łuków16.10 11:00zostało 4 dni
- Wykonanie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie miasta ZamośćMiasto Zamość, Zamość15.10 09:00zostało 3 dni
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Leśna Podlaska w 2027 r.GMINA LEŚNA PODLASKA, Leśna Podlaska15.10 09:00zostało 3 dni
- 16.10 08:30zostało 4 dni
- Odbiór i transport odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we Władysławowie w latach 2027-2029Gmina Władysławowo, Władysławowo15.10 10:00zostało 3 dni
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z obszaru Gminy Zebrzydowice w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.Gmina Zebrzydowice, Zebrzydowice15.10 11:00zostało 3 dni
- Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Inowłódz w 2027 rokuGmina Inowłódz, Inowłódz15.10 11:00zostało 3 dni
- 15.10 11:30zostało 3 dni
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Chłopice w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.GMINA CHŁOPICE, Chłopice15.10 09:00zostało 3 dni
- Unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w 2027r.25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku., Białystok13.10 10:00został 1 dzień
- Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Poniatowa oraz z PSZOKGmina Poniatowa, Poniatowa12.10 10:00zostało 2 godz.
- Świadczenie usług wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy PleśnaGmina Pleśna, Pleśna21.10 10:00zostało 9 dni
- Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy na lata 2027-2028Gmina Chełm, Pokrówka12.10 10:00zostało 2 godz.
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Radgoszcz w okresie od 1 października 2026 roku do 30 września 2027 rokuGMINA RADGOSZCZ, Radgoszcz14.10 10:00zostało 2 dni