Przetargi: województwo małopolskie
- Zakup i dostawa systemu dokumentacji żeli i blotów dla WTK AGH - KC-DE-zp.25.330.2026Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Kraków26.10 10:00zostało 13 dni
- BZP.271.77.2026 „Wsparcie rozwoju gospodarczego obszaru rewitalizacji poprzez zagospodarowanie terenu Rynku Maślanego w Nowym Sączu” – w trybie „zaprojektuj i wybuduj”Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz20.10 09:00zostało 7 dni
- Kompleksowa organizacja konferencji związanej z tematyką sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, z prawem opcjiWojewództwo Małopolskie, Kraków13.10 09:00mniej niż godzina
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna w 2027 r.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie, Muszyna30.10 10:00zostało 17 dni
- „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 3 900.000,00 zł przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań ”Gmina Zakliczyn, Zakliczyn26.10 10:00zostało 13 dni
- 15.10 23:59zostało 2 dni
- 13.10 23:59zostało 16 godz.
- Wykonanie kompleksowej dokumentacji budowlanej i kosztorysowej na potrzeby budowy obiektów kubaturowych w miejscowości Kościelisko, Gmina Kościelisko – z podziałem na 2 częściGMINA KOŚCIELISKO, Kościelisko13.10 10:00zostało 2 godz.
- BZP.271.93.2026 „Likwidacja barier w zakresie umożliwienia poruszania się osobom niepełnosprawnym w budynku ZSP Nr 6 w Nowym Sączu (...) w ramach „Program wyrównywania różnic między regionami III”.Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz13.10 10:00zostało 2 godz.
- „Budowa sieci wodociągowej w gminie Raciechowice"Gmina Raciechowice, Raciechowice15.10 10:00zostało 2 dni
- Połączenie nowych magazynowych zbiorników na wodę pitną z istniejącymi zbiornikamiGMINA LANCKORONA, Lanckorona14.10 09:00został 1 dzień
- Budowa ciągów pieszo-rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na obszarze Gminy Gorlice - Rozbudowa drogi wojewódzkiej w Zagórzanach polegająca na budowie odcinka drogi dla pieszych i rowerów.Gmina Gorlice, Gorlice13.10 09:00mniej niż godzina
- Kompleksowe wykonanie, dostarczenie oraz montaż mebli, zakup i dostawę szafek metalowych na potrzeby Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego MS ZRM Rydygiera - 27/MEBLE/2026KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE, Kraków16.10 10:00zostało 3 dni
- Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji roboczych i monitorów dla Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ w ramach projektu Doskonały Uniwersytet - kształcenie dla gospodarkiUniwersytet Jagielloński, Kraków27.10 10:00zostało 14 dni
- Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Szerzyny oraz ich zagospodarowanie w 2027 r.Gmina Szerzyny, Szerzyny04.11 09:00zostało 22 dni
- 30.10 10:00zostało 17 dni
- Usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Kraków27.10 09:00zostało 14 dni
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grzechynia (Etap IV)Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne "Eko-Skawa" Sp. z o.o., Maków Podhalański02.11 12:00zostało 20 dni
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Lipnica Murowana – Część I i IIGMINA LIPNICA MUROWANA, Lipnica Murowana29.10 11:00zostało 16 dni
- Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w KrakowieUniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Kraków04.11 07:00zostało 22 dni